Föremål som liknar akvarell osignerad

Vi hittade över 38 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 4323 Akvarell
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 8 juni 2020
  • 3118 Akvarell
    Sandra Marotta (f. 1949), osignerad, 50x63
    Såld: 500 kr

    Såldes den 12 juni 2017
  • 3370 Akvarell
    Robert Högfeldt (1894-1986), osignerad, 16x16
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 20 mars 2017
  • 2093 Akvarell
    Ljubi Lidströmer (f. 1948), Osignerad, 38x29
    Såld: 400 kr

    Såldes den 23 maj 2016
  • 9374 Akvarell
    Lennart Gram (1910-1996), Osignerad, 16x10 (vykort)
    Såld: 250 kr

    Såldes den 16 mars 2015
  • 1316 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 3 november 2014
  • 3343 Akvarell
    Såld: 800 kr

    Såldes den 26 maj 2014
  • 3342 Akvarell
    Såld: 800 kr

    Såldes den 26 maj 2014
  • 3360 Akvarell
    Porträtt av Karl XV, 19x14, osignerad
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 20 januari 2014